Please use this identifier to cite or link to this item: http://er.nau.edu.ua:8080/handle/NAU/37206
Title: АРХІТЕКТУРА ТА ЕКОЛОГІЯ: Матеріали ІХ Міжнародної науково-практичної конференції (м.Київ, 30 жовтня – 01 листопада 2018 року)
Keywords: архітектура
екологія
аркологія
архітектурна освіта
модернізація освіти
інформатизація освіти
інформатизація освіти
архітектурне проектування
майбутній архітектор
Issue Date: 24-Oct-2018
Publisher: Національній авіаційний університет
Citation: АРХІТЕКТУРА ТА ЕКОЛОГІЯ: Матеріали ІХ Міжнародної науково-практичної конференції (м.Київ, 30 жовтня –01 листопада 2018 року). – К.: НАУ, 2018. – 168с.
Abstract: Матеріали ІХ Міжнародної науково-практичної конференції "АРХІТЕКТУРА та ЕКОЛОГІЯ" висвітлюють питання, пов’язані з дослідженням взаємодії та взаємозалежності архітектури і екології, з модернізацією вищої архітектурно-будівельної та екологічної освіти, зокрема, у плані її комплексної інформатизації. Проведення конференції відбулося за інноваційним форматом у вигляді п’яти ідейно і професійно спрямованих проблемних воркшопів – дискусійних творчих майстерень – за такими тематичними напрямками: 1) сучасні тенденції модернізації архітектурного проектування та зміна ролі архітектора; 2) комп’ютерні технології та інструментальні програмні засоби в архітектурному проектуванні; 3) екологізація та сталий розвиток в архітектурі; 4) тематична спрямованість та зміст дипломних проектів і робіт з архітектури та містобудування 5) хмарні сервіси у архітектурній освіті. Фрагменти тез та презентаційних матеріалів були використані учасниками воркшопів під час дискусійного обговорення заявлених проблем. Для студентів вищих навчальних закладів, аспірантів, наукових та педагогічних працівників, практикуючих архітекторів, дизайнерів, інженерів-будівельників, екологів.
URI: http://er.nau.edu.ua:8080/handle/NAU/37206
Appears in Collections:Збірники матеріалів кафедри архітектури

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
ЗбірникАрхЕкол2018Репозитарій.pdf8.86 MBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.