Please use this identifier to cite or link to this item: http://er.nau.edu.ua:8080/handle/NAU/37205
Title: АРХІТЕКТУРА ТА ЕКОЛОГІЯ: Програма ІХ Міжнародної науково-практичної конференції (м.Київ, 30 жовтня – 01 листопада 2018 року)
Keywords: архітектура
екологія
аркологія
архітектурна освіта
модернізація освіти
інформатизація освіти
екологізація змісту освіти
архітектурне проектування
майбутній архітектор
Issue Date: 24-Oct-2018
Publisher: Національній авіаційний університет
Citation: АРХІТЕКТУРА ТА ЕКОЛОГІЯ: Програма ІХ Міжнародної науково-практичної конференції (м.Київ, 30 жовтня –01 листопада 2018 року). – К.: НАУ, 2018. – 16с.
Abstract: Програма ІХ Міжнародної науково-практичної конференції "АРХІТЕКТУРА та ЕКОЛОГІЯ" містить інформацію про Програмний та Організаційний комітети, План роботи та Тематичні воркшопи конференції. Висвітлює проведення конференції за інноваційним форматом у вигляді п’яти ідейно і професійно спрямованих проблемних воркшопів – дискусійних творчих майстерень – за такими тематичними напрямками: 1) сучасні тенденції модернізації архітектурного проектування та зміна ролі архітектора; 2) комп’ютерні технології та інструментальні програмні засоби в архітектурному проектуванні; 3) екологізація та сталий розвиток в архітектурі; 4) тематична спрямованість та зміст дипломних проектів і робіт з архітектури та містобудування 5) хмарні сервіси у архітектурній освіті. Містить перелік тез доповідей та їх авторів.
URI: http://er.nau.edu.ua:8080/handle/NAU/37205
Appears in Collections:Збірники матеріалів кафедри архітектури

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
ПрограмаАрхЕк2018.pdf1.67 MBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.