Please use this identifier to cite or link to this item: http://er.nau.edu.ua:8080/handle/NAU/32757
Title: THE USE OF SOCIAL NETWORKS IN THE PROCESS OF LEARNING ENGLISH AS A SECOND LANGUAGE
Authors: Пазюра, Наталія Валентинівна
Сотська, Галина Іванівна
Тринус, Олена Володимирівна
Keywords: інформаційні та комунікаційні технології; соціальні мережі; мова, що вивчається; комунікативні навички; змішане навчання; активне навчання; робота в команді.
information and communication technologies, social networks, target language, communication skills, blended learning, active learning, cooperative learning
Issue Date: 2018
Citation: Information Technologies and Learning Tools, 2018, Vol 63, №1.- P. 242-250
Abstract: В останньому десятиріччі відбулось багато змін у процесі навчання англійської мови завдяки розвитку інформаційних та комунікаційних технологій. Онлайн соціальні мережі все більше використовуються вчителями та студентами для формальних (навчання) та неформальних (персональне спілкування) цілей. Досвідчений учитель може перетворити соціальні мережі в ефективний інструмент праці, тому що основна мета його діяльності – це заохочення комунікації мовою, що вивчається. З їх допомогою учитель може активізувати студентів в процесі їх навчання, створити ситуації для кращого розуміння та засвоєння матеріалу. Використання таки методів як змішане навчання, корпоративне навчання, активне навчання допомагає зробити заняття більш привабливими й ефективними. Більш того, соціальні мережі можуть допомогти у розвитку креативності у студентів, забезпеченні зворотного зв’язку, роботу в команді. Стаття розглядає вплив масових відкритих онлайн курсів на ефективність навчального процесу для студентів, які вивчають англійську як другу мову.
URI: http://er.nau.edu.ua:8080/handle/NAU/32757
ISSN: 2076-8184.
Appears in Collections:Наукові роботи кафедри авіаційної англійскої мови

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
2033-9153-1-PB.pdfстаття172.74 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.