Please use this identifier to cite or link to this item: http://er.nau.edu.ua:8080/handle/NAU/31222
Title: Вплив туристичної галузі на функціонування вітчизняних авіакомпаній
Authors: Панасюк, Ірина Петрівна
Пристайко, Оксана Петрівна
Keywords: вітчизняні авіакомпаній, попит, пассажирооборот, туристична галузь, чинники макроекономічного середовища.
Issue Date: 2017
Publisher: Вплив туристичної галузі на функціонування вітчизняних авіакомпаній / І П. Панасюк, О. П. Пристайко // Економіка. Фінанси. Право : Щомісячний інформаційно-аналітичний журнал. - 2017. - N 4. - С. 31-34
Series/Report no.: ;4
Abstract: Метою даної статті є дослідження ключових чинників впливу макроекономічного середовища на ефективність функціонування вітчизняних авіакомпаній в контексті взаємодії із туристичною галуззю , обґрунтування напрямків впливу середовища зовнішнього оточення авіакомпанії на тарифну політику і, як наслідок, на рівень пасажирообороту. У статті проаналізовано основні чинники, які стримують розвиток авіакомпаній, за трьома рівнями: інституційним, економічним, інфраструктурним. Визначено основні питання, що потребують вирішення на різних рівнях. Доведено, що для забезпечення сталого розвитку великого значення набувають постійний моніторинг і контроль політико-економічних та ринково-конкурентного впливів зовнішнього середовища, оскільки ці чинники впливають на рівень конкурентоспроможності вітчизняних авіакомпаній на ринку повітряних перевезень.
URI: http://er.nau.edu.ua:8080/handle/NAU/31222
Appears in Collections:Статті в наукових журналах та інших виданнях кафедри менеджменту, економіки та підприємництва, ННІ НОItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.