Please use this identifier to cite or link to this item: http://er.nau.edu.ua:8080/handle/NAU/30266
Title: Особистісно-психологічні особливості й професійна успішність керівника вищого навчального закладу.
Authors: Полухін, Анатолій Васильович
Зарубінська, Ірина Борисівна
Keywords: вища освіта, вищий навчальний заклад, трикутник успіху, керівник, лідер, компетентність, особистісно-психологічні особливості, харизма.
Issue Date: 2015
Publisher: Інститут вищої освіти НАПН України. 2015 р.
Citation: У статі доведено, що більшість проблем, які виникають у вищих навчальних закладах та їх структурних підрозділах, зумовлена не лище існуючими об’єктивними причинами, а значною мірою – ефективністю функціонування відомого у менеджменті так званого «трикутника успіху». Складовими цього стратегічно спрямованого трикутника є керівник, програма дій та колектив ,який разом із керівником виконує зазначену програму. Виходячи із ключової ролі керівника як лідера в успішному функціонуванні будь-якого підприємства , організації чи установи , досліджено, яким має бути керівник вищого навчального закладу як особистість, якими компетентностями та особистісно-психологічними особливостями він повинен володіти, які здібності та схильності повинен мати для успішної професійної діяльності.
Abstract: У статі доведено, що більшість проблем, які виникають у вищих навчальних закладах та їх структурних підрозділах, зумовлена не лище існуючими об’єктивними причинами, а значною мірою – ефективністю функціонування відомого у менеджменті так званого «трикутника успіху». Складовими цього стратегічно спрямованого трикутника є керівник, програма дій та колектив ,який разом із керівником виконує зазначену програму. Виходячи із ключової ролі керівника як лідера в успішному функціонуванні будь-якого підприємства , організації чи установи , досліджено, яким має бути керівник вищого навчального закладу як особистість, якими компетентностями та особистісно-психологічними особливостями він повинен володіти, які здібності та схильності повинен мати для успішної професійної діяльності.
URI: http://er.nau.edu.ua:8080/handle/NAU/30266
Appears in Collections:Публікації у наукових виданнях кафедри КІТ

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Полухін_Стаття_2015.PDFСтаття8.02 MBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.