Please use this identifier to cite or link to this item: http://er.nau.edu.ua:8080/handle/NAU/24287
Title: Енергозбереження у житловому фонді: проблеми, практика, перспективи
Authors: Себастьян фон Вольфф
Онищук Г.
Вуллкопф Л.
Ебель, Віта
Діфенбах, Ніколаус
Бер, Ірис
Вуллкопф, Уве
Дамаскін Б.
Агєєва Галина Миколаївна
Агеева Галина Николаевна
Agieieva Galyna
Марочко В.
Супрун С.
Савинкова І.
Лотоцький О.
Кірюшин В.
Кравченко Л.
Keywords: Україна
енергозбереження
житловий фонд
житлово-комунальне господарство
управління житловим фондом
державна житлова політика
фінансові механізми залучення інвестицій
технічні аспекти впровадження енергозберігаючих технологій
Issue Date: 2006
Citation: Енергозбереження у житловому фонді: проблеми, практика, перспективи: довідник /С. Ф. Вольфф, Г. Онищук, Л. Вуллкопф та ін.; Держ. наук.-дослідн. та проектно- вишукув. ін.-т «НДІпроектреконструкція», Deutsche Energie-Agentur GmbH (dena), Instituts Wohnen und Umwelt GmbH (IWU) – К., 2006. – 144 с.
Abstract: Висвітлено сучасний стан житлової сфери, основні положення державної житлової політики в Україні, ситуація у сфері інвестування енергозбереження, методологія ефективного управління житловим фондом, фінансові механізми залучення інвестицій та технічні аспекти впровадження енергозберігаючих технологій. Віддзеркалена практика реформування житлово-комунального господарства; наведено огляд нормативно-правового забезпечення раціонального використання енергоресурсів в Україні, нормативні вимоги до огороджувальних конструкцій житлових будинків. Систематизовано і впорядковано найбільш поширені технічні рішення енергозбереження, методи та засоби їх реалізації в проектуванні, будівництві, реконструкції та експлуатації житлового фонду. Узагальнений позитивний світовий досвід впровадження заходів з енергозбереження, в тому числі в Східній Німеччині та Україні. Призначений для спеціалістів органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, підприємств та організацій енергопостачання, будівельної та житлово-комунальної галузей, державних та приватних структур з управління житловим фондом, обєднань співвласників багатоквартирних будинків, приватних осіб та ін.
URI: http://er.nau.edu.ua:8080/handle/NAU/24287
ISBN: ISBN 966-8538-33-1
Appears in Collections:Довідники

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
d0b5d0bdd0b5d180d0b3d0bed0b7d0b1d0b5d180d0b5d0b6d0b5d0bdd0bdd18f-d183-d0b6d0b8d182d0bbd0bed0b2d0bed0bcd183-d184d0bed0bdd0b4d196.pdfДовідник-основний текст5.78 MBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.